Osoby z okolic Warszawy samodzielnie zmagające się z uzależnieniem od substancji aktywnych lub gier hazardowych, mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy jaką oferujemy w naszym ośrodku „Skrzydła”, zlokalizowanym w Rzepnicy. Zachęcamy do tego, aby jak najszybciej rozpocząć leczenie i uchronić się przed konsekwencjami długotrwałego picia alkoholu lub zażywania narkotyków.

Terapia alkoholowa, narkotykowa, hazardowa dla osób z Warszawy – specjalizacje w ośrodku leczenia uzależnień „Skrzydła”

Samodzielna walka z uzależnieniem dla wielu naszych pacjentów z całej Polski jest niezwykle trudna. Dlatego też proponujemy rozpoczęcie terapii uzależnień w naszym ośrodku odwykowym „Skrzydła. Spokojna atmosfera tego miejsca, a także wsparcie najlepszych specjalistów współpracujących z ośrodkiem, to szansa dla uzależnionych z Warszawy na to, aby zawalczyć o siebie i swoje życie. Podczas terapii pacjenci poznają przyczynę swojego problemu, a także uczą się radzić sobie z emocjami i uczuciami, które do tej pory były zagłuszane przez alkohol, narkotyki, gry hazardowe czy seks.

„Skrzydła” to placówka medyczna, gdzie niesiemy profesjonalną pomoc terapeutyczną dla osób z Warszawy i okolic, którzy zmagają się z destruktywnym uzależnieniem. Nasz prywatny ośrodek znajduje się w województwie pomorskim, pośród lasów i jezior. W ramach pobytu oferujemy możliwość korzystania z walorów terenu i uczestnictwo w różnego typu aktywnościach fizycznych jak trekking, spływy kajakowe czy wycieczki zorganizowane.

Nasi terapeuci specjalizują się w leczeniu uzależnienia od:

Oferujemy także kompleksową pomoc i wsparcie dla kierowców, którzy w wyniku prowadzenia samochodu pod wpływem środków odurzających, stracili prawo jazdy i zostali skierowani na terapię na mocy wyroku sądu.

Kiedy jest najlepszy moment, aby zgłosić się do ośrodka uzależnień?

Nałóg u niemal każdego naszego podopiecznego rozwijał się powoli. Wielu dotychczasowych pacjentów nie zdawało sobie sprawy z problemu do momentu, kiedy nie zdecydowali się zgłosić na terapię do naszego prywatnego ośrodka uzależnień. Podstępna choroba jaką jest uzależnienie sprawia, że bardzo łatwo jest ukrywać pierwsze objawy, które są sygnałem, iż konieczne jest podjęcie specjalistycznego leczenia.

Samodzielne odstawienie alkoholu, narkotyków czy dopalaczy nie jest łatwe. Dlatego osoby z Warszawy, które zaobserwowały u siebie pierwsze fizyczne i psychiczne objawy uzależnienia, powinny rozważyć rozpoczęcie terapii uzależnień pod okiem naszych doświadczonych psychoterapeutów, wspieranych przez najlepszy personel medyczny.

Mieszkasz w Warszawie i masz problem z uzależnieniem? Zgłoś się do ośrodka "Skrzydła" po profesjonalną pomoc!

Zadzwoń:

Leczenie uzależnień w ośrodku „Skrzydła” dla pacjentów z Warszawy – jak wygląda?

Leczenie różnego typu uzależnień – alkoholowych, narkotykowych, hazardowych czy seksoholizmu – przebiega bardzo podobnie. Dlatego też nasi podopieczni z Warszawy i okolic, niezależnie od rodzaju nałogu z jakim się zmagają, mogą zgłosić się do ośrodka „Skrzydła”.

Terapia uzależnień Warszawa

W naszym ośrodku leczenia uzależnień każda osoba z Warszawy jest poddawana pełnej diagnostyce. Proces leczenia rozpoczynamy od detoksykacji organizmu, aby pozostałości substancji psychoaktywnych. Wiemy jednak jak trudne są te pierwsze dni odstawienia środków odurzających, dlatego też podopiecznym podajemy środki farmakologiczne, mające na celu złagodzenie nieprzyjemnych objawów.

Proces detoksykacji jest niezbędnym krokiem w diagnostyce, gdyż usunięcie toksyn z organizmu pozwala na przeprowadzenie badań i weryfikację stanu zdrowia pacjentów. Stanowi to podstawę do wybrania optymalnej terapii farmakologicznej.

Oprócz tego nasi psychoterapeuci przeprowadzają analizę zdrowia psychicznego u podopiecznych przed rozpoczęciem terapii grupowej oraz indywidualnej.

Z jakimi specjalistami współpracujemy w naszym ośrodku leczenia uzależnień?

Wsparcie i zrozumienie, jakie otrzymują osoby z Warszawy podczas leczenia uzależnienia, jest niezwykle istotne. Dlatego też nasza kadra pracownicza wspiera podopiecznych w tym trudnym czasie. Doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje umożliwiają współpracującymi z ośrodkiem „Skrzydła” terapeutom niesienie jak najlepszej pomocy.

Leczenie narkomanii, alkoholizmu i hazardu u osób z Warszawy – dlaczego warto wybrać naszą placówkę?

Wiele czynników ma wpływ na cały proces leczenia uzależnienia od substancji psychoaktywnych i hazardu. Z tego też powodu stworzyliśmy miejsce w Rzepnicy, gdzie nasi podopieczni z Warszawy mogą czuć się bezpiecznie. Indywidualnie dopasowana do potrzeb pacjentów terapia, a także komfortowe warunki pobytu, sprawiają, że leczenie uzależnienia w zamkniętym ośrodku jest najlepszą formą walki z nałogiem i szansą na rozpoczęcie lepszego życia.

Odwyk (zarówno alkoholowy, narkotykowy, jak i inny) to jednak nie tylko uczestnictwo w terapii. Dlatego też udostępniamy pacjentom ogromne tereny zielone, a także możliwość korzystania z siłowni, basenu oraz boiska do siatkówki.

Ośrodek terapii uzależnień Skrzydła pomorskie