Prywatny ośrodek leczenia uzależnień "Skrzydła"

Ośrodek uzależnień „Skrzydła” to profesjonalna placówka medyczna, która specjalizuje się w leczeniu choroby alkoholowej, narkomanii, hazardu i innych zachowań prowadzących do rozwoju nałogu. Doskonale wiemy jak istotne jest wsparcie w walce z uzależnieniem, dlatego też oferujemy kompleksową pomoc wykwalifikowanej kadry terapeutów i psychoterapeutów oraz plan leczenia dopasowany do indywidualnych potrzeb. 

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Skrzydła pomorskie

Terapia uzależnień w ośrodku "Skrzydła"

Uzależnienie od alkoholu, narkotyków, gier hazardowych czy nawet seksu ma negatywny wpływ na życie pacjentów i relacje z bliskimi dla nich osób. Oferta naszego ośrodka jest zatem skierowana dla osób, które pragną zawalczyć o siebie i wyjść z nałogu.

Terapia w ośrodku „Skrzydła” opiera się na budowaniu zaufania wśród wszystkich osób, biorących udział w spotkaniach grupowych. To, co nas wyróżnia to wysoki poziom usług oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Dbamy, aby każdy na miejscu czuł się dobrze, był zaopiekowany oraz odczuwał wsparcie na każdym etapie leczenia.

Zaletą pobytu w ośrodku „Skrzydła” oprócz dostępu do najlepszych psychoterapeutów, jest usytuowanie obiektu oraz całego zaplecza. Bliska odległość lasów, rzek i jezior umożliwia utrzymanie aktywności fizycznej, która jest niezwykle istotna w trakcie leczenia uzależnienia. Podczas pobytu pacjenci mogą brać udział w spływach kajakowych, wycieczkach zorganizowanych, a także w czasie wolnym wybrać się na spacer po pobliskich terenach zielonych.

Oprócz tego zapewniamy wygodne sale terapeutyczne, a także miejsce przeznaczone do wspólnego spędzenia czasu.”

Dostęp do najlepszych terapeutów podczas terapii uzależnień – poznaj nasz zespół

Skuteczność prowadzonej terapii jest uzależniona od dwóch czynników – zaangażowania pacjenta oraz nieustannej pomocy wykwalifikowanych terapeutów (każdy członek naszego zespołu posiada odpowiednie kwalifikacje udokumentowane certyfikatami Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii lub Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych) oraz pracowników medycznych. Specjaliści współpracujący z naszym ośrodkiem posiadają bogate doświadczenie z pacjentami zmagającymi się z nałogiem, dlatego też doskonale rozumieją wszystkie emocje i uczucia, które pojawią się w trakcie trwania terapii uzależnień. Nasz zespół wspiera na każdym etapie leczenia – od momentu rozpoczęcia detoksu, w trakcie trwania terapii indywidualnej oraz grupowej, a nawet w czasie wolnym pacjentów.

Możliwość odbycia terapii z psychoterapeutą uzależnień zwiększa szanse na utrzymanie trzeźwości. Zrozumienie powodów, które w pierwszej kolejności wpłynęły na decyzję o sięgnięciu po substancję psychoaktywną bądź wybranie gier hazardowych, w przyszłości pomoże lepiej radzić sobie z negatywnymi emocjami i problemami życia codziennego.

Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów nieustannie poszerza swoje kompetencje i dba o to, aby terapia i leczenie było spójne. Stawiamy na współpracę na linii terapeuta-pacjent oraz budowanie relacji opartej na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Dlatego też nasz program terapeutyczny jest tak skuteczny.

Specjalistka psychoterapii uzależnień

Olga Rzepinska

Psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji

Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc.

Zadzwoń pod numer

i uzyskaj informacje na temat pobytu w ośrodku

Udogodnienia podczas pobytu w naszym ośrodku uzależnień "Skrzydła"

Stawiamy na komfort wszystkich pacjentów, którzy zdecydują się na podjęcie walki z uzależnieniem i przyjazd do naszego ośrodka. Dlatego też zapewniamy wygodne pokoje z łazienkami i  odpowiednią ilością miejsca do przechowywania rzeczy osobistych.  Ośrodek „Skrzydła” to obszerny dom, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie. Podczas pobytu można bez obaw korzystać z dużego ogrodu, boiska do siatkówki oraz m.in sauny, siłowni, rowerów i  jacuzzi. To wszystko przygotowaliśmy  z myślą o czasie wolnym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa dieta w trakcie leczenia uzależnienia – zwłaszcza od alkoholu i narkotyków. Dlatego też w trakcie pobytu przygotowujemy świeże i urozmaicone posiłki, opierające na produktach regionalnych.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w walce z nałogiem  – zachęcamy do kontaktu i przyjazd do ośrodka terapii uzależnień „Skrzydła”.