Terapie uzależnień pomorskie - cennik

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień, zatrudnia wysokiej klasy specjalistów, certyfikowanych terapeutów, psychologów oraz lekarzy, którzy pełni empatii i zaangażowania oddają się pomocy naszym pacjentom. Zaletą prywatnego ośrodka i ceny którą trzeba zapłacić za leczenie jest dyskrecja i anonimowość, oferujemy miejsce bez długiego oczekiwania.

Proponujemy Państwu

Cennik pobytu w Prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień Skrzydła.

Po więcej szczegółów napisz lub zadzwoń:

Pozostałe nasze pakiety

Pakiet podstawowy

4 tygodnie: 8500 zł

6 tygodni: 12 000 zł

8 tygodni: 15 000 zł

Terapia nawrotowa 2 tygodniowa: 4 500 zł

*W przypadku konieczności przeprowadzenia detoksu na specjalnym oddziale jego cena wynosi 2500 zł za 5 dni

Pakiet zawiera

Cena pakietu obejmuje pełną realizację planu terapii z pełnym wyżywieniem (trzy posiłki dziennie, kawa herbata, napoje, owoce) i zakwaterowaniem. Plan terapii zawiera terapię grupową i indywidualną, wraz z częścią warsztatową.

Cena pakietu nie zawiera: dojazdu do naszego ośrodka, specjalistycznych porad lekarskich, badań lekarskich, wystawiania zwolnienia lekarskiego i recept.

Pakiet VIP

4 tygodnie: 10 000 zł

6 tygodni: 14 000 zł

8 tygodni: 18 000 zł

Terapia nawrotowa 2 tygodniowa: 5 500 zł

*W przypadku konieczności przeprowadzenia detoksu na specjalnym oddziale jego cena wynosi 2500 zł za 5 dni

Pakiet zawiera

Cena pakietu zawiera pełną opiekę nad pacjentem, począwszy od organizacji dojazdu do ośrodka, pomocy w wypełnieniu dokumentów. Pakiet ten obejmuje pełną realizację planu terapii z pełnym wyżywieniem (trzy posiłki dziennie, kawa herbata, napoje, owoce) i zakwaterowaniem. Podstawowe badania lekarskie, wizyty lekarza zgodnie z zapotrzebowaniem, zwolnienie lekarskie, recepty. Bezpłatne korzystanie z siłowni, jacuzzi, sauny i basenu. W tej cenie proponujemy również raz w tygodniu masaż relaksacyjny

Zapytaj o dostępność terminów

Pobyty dłuższe niż osiem tygodni ustalane są indywidualnie z pacjentem, zalecamy je osobom w długich ciągach alkoholowych i narkotykowych.

Oferujemy również Terapię stacjonarną trwająca 2 tygodnie dla osób z nawrotami szukających motywacji i trwania w trzeźwości (turnus motywacyjny) oraz osób współuzależnionych szukających wsparcia i pomocy. W tym przypadku cena jest ustalana indywidualnie z pacjentem.

Wszystkie ceny ustalane są drogą telefoniczną wg. wymagań pacjenta, jego stanu zdrowia i rodzaju uzależnienia.

Nie czekaj zadzwoń! Znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu +48 530 333 303