Nasz ośrodek „Skrzydła” oferuje profesjonalną pomoc w leczeniu różnego rodzaju uzależnień.  Został wpisany wpisany do oficjalnego rejestru placówek medycznych, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w pełni bezpiecznie oraz skutecznie. Zapewniamy kompleksową i skuteczną pomoc w wychodzeniu z nałogów wszystkim pacjentom z Kołobrzegu, którzy potrzebują tego typu wsparcia. 

Komfortowy ośrodek leczenia uzależnień "Skrzydła" – dla pacjentów z Kołobrzegu

Nasi pacjenci odbywają terapię w komfortowych warunkach, które dla nich stworzyliśmy. Doskonale wyposażony i przygotowany dom spełnia wszelkie oczekiwania. Pacjenci mogą spędzać wolny czas w ogrodzie, a także w jacuzzi oraz saunie. Przygotowaliśmy także miejsce do gier zespołowych oraz boisko do siatkówki. Niedaleko ośrodka znajduje się siłownia, basen i stadnina koni. Dla naszych podopiecznych organizujemy regularnie spływy kajakowe oraz wycieczki rowerowe po okolicy. Ośrodek położony jest w Rzepnicy, ale z oferty leczenia uzależnień mogą skorzystać także mieszkańcy Kołobrzegu i okolicznych miejscowości.

Dbamy o to, aby nasi pacjenci spożywali zdrowe posiłki przygotowywane z lokalnych produktów. Urozmaicone menu sprawia, że spędzanie czasu w naszym ośrodku jest o wiele przyjemniejsze, a tęsknota za bliskimi zminimalizowana.

Wykwalifikowany zespół terapeutów pomagający w wyjściu z uzależnienia

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie podejście do uzależnionych pacjentów. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych oraz doświadczonych terapeutów uzależnień oraz specjalistów. Każda z osób, która pracuje z pacjentami, ma niezbędne uprawnienia i certyfikaty Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Razem z naszymi specjalistami opracowaliśmy innowacyjny, a co najważniejsze skuteczny program leczenia uzależnień. Każdy pacjent może liczyć na dyskrecję oraz odpowiednią pomoc. 

W ramach pobytu w ośrodku organizujemy naszym podopiecznym z Kołobrzegu także czas wolny, gdyż jest on częścią walki z nałogami.

Terapia uzależnień Kołobrzeg

Skuteczna terapia uzależnień — Kołobrzeg

W naszym ośrodku specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu alkoholizmu. Ta podstępna choroba może nie tylko zniszczyć życie i relacje z bliskimi osobami, ale i doprowadzić do śmierci. Uzależnienie od alkoholu to problem, który dotyka wielu osób. My wiemy, jak sobie  z nim skutecznie poradzić. Jeśli czujesz, że nie straciłeś kontrolę nad spożywaniem alkoholu i nie potrafisz samodzielnie uporać się z uzależnieniem, to powinieneś sięgnąć po profesjonalną pomoc.

Odwyk alkoholowy, który zostanie przeprowadzony pod naszym czujnym okiem, pozwoli Ci wyjść z ciągu i zacząć życie w trzeźwości. Terapia to pierwszy krok do tego, aby zwalczyć nałóg. Pacjentom z Kołobrzegu borykającym się z tym problemem zalecamy odbycie co najmniej czterotygodniowej terapii. Podczas niej każdy podopieczny pozostaje pod czujnym okiem nie tylko terapeutów, ale także lekarza pierwszego kontaktu, psychiatry oraz pielęgniarki.

Kompleksowe leczenie uzależnień oferowane mieszkańcom Kołobrzegu

Za naszej pomocy mogą skorzystać także osoby uzależnione od narkotyków oraz leków. Są to nałogi, które wyniszczają cały organizm. Uzależnienie może mieć wymiar zarówno psychiczny, jak i fizyczny. Samodzielne wyjście z problemu bardzo często jest niemożliwe, dlatego tak ważne jest wsparcie profesjonalistów.

W leczeniu uzależnienia od narkotyków stosujemy krótkoterminową terapię. Jest ona wstępem do dalszego leczenia ambulatoryjnego. Podczas niej przez cały czas pacjenci pozostają pod opieką personelu medycznego.

Naszą pomoc kierujemy także w stronę osób uzależnionych od hazardu. Jeśli czujesz, że ten problem może dotyczyć również Ciebie, to zgłoś się do nas po pomoc. To uzależnienie może w krótkim czasie doprowadzić do ogromnych kłopotów finansowych, z których wyjście jest bardzo trudne. Leczenie podjęte w odpowiednim czasie pomoże skutecznie wyleczyć się z hazardu.

Zapisz się na terapię uzależnień dla mieszkańców Kołobrzegu

Zadzwoń pod numer:

Fachowa pomoc dla osób uzależnionych z Kołobrzegu

Do naszego ośrodka mogą także zgłosić się osoby uzależnione od dopalaczy. Te substancje psychoaktywne są bardzo groźne dla zdrowia oraz życia. Uzależnienie od nich musi być odpowiednio zdiagnozowane oraz leczone, aby przyniosło oczekiwane efekty.

Nasza placówka oferuje pomoc również dla pacjentów uzależnionych od seksu. Jeśli jesteś seksoholikiem i nałóg uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie, to możemy zaproponować Ci profesjonalną pomoc. Zapewniamy komfortowe warunki pobytu oraz  skuteczną terapię, która pomoże Ci w walce z nałogiem, bez względu na to, od czego jesteś uzależniony.