Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień oferuje pomoc osobom z Włocławka i okolic, zmagającym się z różnymi nałogami. Zlokalizowany jest w Rzepnicy, pośród lasów i jezior. Sąsiedztwo pięknej przyrody sprawia, że terapia przynosi jeszcze lepsze rezultaty. Jeśli potrzebujesz specjalistycznej pomocy, to zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, dlaczego warto się do nas zgłosić po pomoc.

Komfortowy i wygodny ośrodek uzależnień "Skrzydła"

Nasi pacjenci mają do swojej dyspozycji wygodny i przestronny dom oraz otaczający go ogród. Na posesji znajduje się także miejsce przeznaczone do gier zespołowych oraz boisko do siatkówki. Pacjenci mogą również korzystać z jacuzzi oraz sauny. 

Wszystkie udogodnienia powstały z myślą o tym, aby podopieczni z Włocławka mieli zajęcie w wolnym czasie, co jest elementem terapii walki z uzależnieniem. Pomaga także załagodzić stres związany z rozłąką z najbliższymi.

Ośrodek terapii uzależnień Skrzydła pomorskie
Terapie uzależnień Włocławek

Profesjonalne i skuteczne terapie uzależnień — Włocławek

Kadra pracująca na co dzień z pacjentami z Włocławka to wykwalifikowani specjaliści i terapeuci uzależnień. To dzięki ich wsparciu opracowaliśmy skuteczne metody leczenia różnego rodzaju nałogów. Mają oni niezbędne certyfikaty świadczące o ich dużej wiedzy oraz doświadczeniu.

Nad zdrowiem oraz bezpieczeństwem naszych pacjentów czuwa także personel medyczny, składający się z lekarza pierwszego kontaktu, psychiatry oraz pielęgniarki. Ich wsparcie jest niezbędne w procesie wychodzenia z uzależnienia.

Czujesz, że potrzebujesz pomocy, aby wyjść z uzależnienia?

Sprawdź naszą ofertę i zacznij z nami nowe – lepsze – życie!

Skuteczna terapia alkoholowa — leczenie alkoholizmu u pacjentów z Włocławka

Odwyk alkoholowy, któremu można poddać się w naszym ośrodku to pierwszy krok do życia w trzeźwości. Przerwanie ciągu to ogromne wyzwanie, z którym najczęściej trudno poradzić sobie bez odpowiedniego wsparcia.

Nasz zespół zadba o to, aby odwyk był skuteczny oraz bezpieczny dla pacjenta. Bez względu na to, z jakim problemem się zmagasz, otrzymasz od nas niezbędną pomoc i wsparcie na każdym etapie. Także po zakończeniu terapii i wyjściu z ośrodka otaczamy naszych podopiecznych uwagą, aby mieli pewność, że w każdej chwili mogą się do nas zwrócić.

Nasza oferta obejmuje skuteczne leczenie alkoholizmu, a Włocławek to jedna z wielu miejscowości, do której mieszkańców jest ona skierowana. To uzależnienie może doprowadzić nawet do śmierci, jeśli nie zostanie wdrożone odpowiednie leczenie. Nasi terapeuci mają doświadczenie w pracy z różnymi pacjentami, dlatego są w stanie skutecznie pomóc osobom w każdej fazie nałogu.

Jeśli czujesz, że chęć sięgnięcia po alkohol determinuje Twoje życie i masz problem, aby sobie z nią poradzić, to zgłoś się do nas po pomoc. Każdy pacjent przed rozpoczęciem leczenia przechodzi badania oraz wywiad, które pozwalają dobrać odpowiednią terapię, która przyniesie oczekiwane efekty.

Kompleksowe leczenie uzależnień — skorzystaj z naszej oferty dla mieszkańców Włocławka

W naszym ośrodku otrzymasz niezbędną pomoc także wtedy, gdy borykasz się z uzależnieniem od leków lub narkotyków. To bardzo niebezpieczny nałóg, który może doprowadzić do całkowitego wyniszczenia organizmu, a nawet śmierci. Zajmujemy się również leczeniem uzależnienia od dopalaczy, czyli szkodliwych substancji, które nie są oficjalnie uznawane za zakazane. Są one powszechnie dostępne na rynku, przez co coraz więcej osób, zwłaszcza młodych, po nie sięga. 

Specjalizujemy się również w leczeniu uzależnienia od hazardu. Ten niebezpieczny nałóg w bardzo krótkim czasie może doprowadzić do poważnych kłopotów finansowych. Dotyka on ludzi w różnym wieku oraz o różnym statusie materialnym. Oferujemy leczenie hazardu w formie krótkoterminowej terapii, która jest wstępem do dalszej walki z nałogiem.

W naszym ośrodku pomoc znajdą także seksoholicy, którzy zmagają się z tym zaburzeniem behawioralnym. Jest to problem, który dotyka sporej liczby osób, ale nie każdy jest świadomy tego, że jest uzależniony. Terapeuci pracujący w placówce doskonale wiedzą, w jaki sposób pracować z nawet najtrudniejszymi przypadkami.

Prowadzimy także terapię dla kierowców, którzy stracili prawo jazdy w wyniku jazdy pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Zajęcia w jej ramach przebiegają pod czujnym okiem doświadczonego terapeuty oraz biegłego sądowego z zakresu uzależnień.

Terapie uzależnień dla mieszkańców Włocławka i okolic

Zadzwoń pod numer: