Odzyskaj wolność i niezależność-ośrodek leczenia uzależnień „Skrzydła”

W ramach działalności naszego ośrodka, położonego w Rzepnicy (woj. pomorskie), zajmujemy się komercyjnym leczeniem następujących rodzajów uzależnień:

Organizujemy również terapie dla kierowców, którzy utracili prawo jazdy wskutek prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających, i w stosunku do których orzeczony został sądowy nakaz realizacji terapii uzależnień.

Ośrodek terapii uzależnień Skrzydła pomorskie

Mieszkasz w Świeciu i potrzebujesz pomocy, aby pokonać uzależnienie?

Sprawdź naszą ofertę i zacznij z nami nowe – lepsze – życie!

Walka z uzależnieniem i rozpoczęcie odwyku – nasza oferta dla mieszkańców Świecia

O skutecznie przeprowadzonym procesie terapii decydują przede wszystkim odpowiednie nastawienie osoby uzależnionej oraz możliwie jak najszybsze rozpoczęcie leczenia. Im dłużej będziesz zwlekać z decyzją o podjęciu terapii, tym trudniej będzie Ci się uwolnić z macek nałogu, a jego skutki będą dla Ciebie bardziej dotkliwe. Jeżeli czujesz, że problemy zaczynają Cię przerastać, a jako jedyny sposób wyjścia z nich upatrujesz w ciągłym sięganiu po różnego rodzaju używki, (np. alkohol, narkotyki, dopalacze), powinieneś zwrócić się o pomoc nie tylko do najbliższych Ci osób, lecz również do nas. Organizujemy wsparcie i pomoc dla mieszkańców Świecia i okolic, którzy chcieliby podjąć walkę z nałogiem i wygrać ją.

Ośrodek odwykowy Szczecin

Jak wygląda terapia uzależnień?

Terapia poprzedzona zostaje etapem diagnostyki, której celem jest zbadanie pacjenta, ustalenie celu terapii oraz opracowanie indywidualnego planu leczenia dostosowanego do każdego pacjenta z osobna. Aby móc rozpocząć ten proces, koniecznie powinieneś skontaktować się z nami, abyśmy mogli ustalić dogodny dla Ciebie termin spotkania.

Decyzja o podjęciu odwyku to jeden z najważniejszych, początkowych etapów terapii, który z naszą pomocą mogą podjąć mieszkańcy Świecia i okolic. W jego ramach odbywa się terapia, w formie indywidualnej i grupowej. 

Spotkania mają miejsce od poniedziałku do soboty przez siedem godzin dziennie. Zaleca się, aby proces ten trwał minimum cztery tygodnie

 

Kadra ośrodka „Skrzydła”, prowadząca odwyk dla uzależnionych ze Świecia

Ośrodek leczenia uzależnień „Skrzydła” oferuje swoim pacjentom wsparcie realizowane przy pomocy szeroko wykwalifikowanej kadry medycznej dysponującej wiedzą, doświadczeniem oraz kwalifikacjami popartymi certyfikatami Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii lub Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Specjaliści dbają o prawidłowy przebieg terapii, pełniąc nad nią nadzór oraz służą wsparciem na każdym jej etapie. 

Z pacjentami ze Świecia pozostajemy w kontakcie nawet po zakończeniu leczenia w naszym ośrodku odwykowym. Wspólnie umawiamy się na spotkania Aftercare oraz konsultacje w trudnych sytuacjach.

W celu uspójnienia oraz lepszej koordynacji procesu leczenia, przez cały jego czas, czuwają dodatkowo osoby przeprowadzające interwizje i superwizje, którzy prowadzą nadzór nad prawidłowością przebiegu terapii oraz stosowanych metod leczenia.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną składającą się z lekarza prowadzącego, pielęgniarki i terapeutów, pod których fachowym przewodnictwem zostaniesz poprowadzony przez poszczególne etapy terapii ku wolności i niezależności od nałogu.

Odwyk dla mieszkańców Świecia i okolic

Zapisz się – zadzwoń:

Co możemy zaoferować pacjentom ze Świecia w ośrodku leczenia uzależnień „Skrzydła”?

Nasz ośrodek położony jest wśród otaczających go i budzących zachwyt naszych gości, okoliczności przyrody, z których mogą aktywnie korzystać. W pobliżu znajdują się lasy, łąki i jeziora sprzyjające odpoczynkowi i osiągnięciu pozytywnych efektów terapii. Oprócz tego oferujemy wiele udogodnień pozwalających na zmniejszenie tęsknoty za najbliższymi oraz miłe spędzenie wolnego czasu:

  • komfortowo wyposażony dom, w którym goście będą mogli skorzystać z sauny, jacuzzi oraz odpoczynku,
  • smaczną, regionalną dietę opartą na przygotowywanych przez nas regionalnych daniach i przysmakach oraz pysznych, domowych ciastach własnej roboty,
  • możliwość spędzania wolnego czasu, np. na jeździe konnej, spływach kajakowych, ćwiczeniach na siłowni, grach zespołowych, wycieczkach rowerowych.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem i nie pozwól, aby nałóg je zdominował. Nie zwlekaj z kontaktem z nami. Śmiało, weź telefon do ręki i wybierz nasz numer, a my poprowadzimy Cię w dalszej walce z nałogiem!