Seksoholizm leczenie

Seksoholizm to uzależnienie, które może zniszczyć każdy związek. Osoby uzależnione od seksu nie są w stanie stworzyć trwałego związku, dlatego potrzebna jest im pomoc specjalistów, którzy dadzą szansę na odzyskanie kontroli nad własnym życiem. 

Jakie objawy daje seksoholizm? 

Seksoholizm daje wiele charakterystycznych objawów. Po pierwsze osoba uzależniona od seksu nie jest w stanie przestać myśleć o zbliżeniach. Po drugie ma wiele skojarzeń z seksem. Po trzecie bardzo często nie jest w stanie powstrzymać się od zdrady. 

Seksoholizm leczenie – jak wygląda? 

Seksoholizm może być leczony w naszym ośrodku terapii uzależnień dla pacjentów z Gdyni. Wówczas terapia prowadzona jest przez osoby doświadczone, które są w stanie dopasować indywidualną ścieżkę wyjścia z uzależnienia do potrzeb pacjenta. Dzięki temu osoba chora jest w stanie poradzić sobie z problemem raz na zawsze. 

Czy leczenie seksoholizmu naprawdę się opłaca? 

Przejście przez leczenie seksoholizmu jest opłacalne, ponieważ profesjonalna terapia jest w stanie przynieść zadowalające i trwałe efekt. W ten sposób można nauczyć się żyć w związku i dachować wierności. 

Udostępnij: