Ośrodek leczenia uzależnień „Skrzydła” to prywatna placówka w województwie pomorskim. Zlokalizowany jest w Rzepnicy, ale zapraszamy także pacjentów z Poznania i okolicznych miejscowości. Jeśli walczysz z nałogiem i nie możesz samodzielnie się z nim uporać, to skorzystaj z naszej oferty i zgłoś się na kompleksowe leczenie.

Prywatna, komfortowa placówka - ośrodek "Skrzydła"

Tym, co wyróżnia nasz ośrodek pośród innych placówek, jest przede wszystkim to, że działamy w pełni legalnie. Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia oraz figurujemy w oficjalnym rejestrze placówek medycznych. Dzięki temu zgłaszając się do nas masz pewność, że otrzymasz fachową pomoc. 

Nasza placówka to komfortowe miejsce, które zostało wyposażone w taki sposób, aby zapewniać wygodę i bezpieczeństwo naszym pacjentom. Duży dom położony jest w pięknej okolicy pełnej lasów oraz jezior. Dookoła niego znajduje się przestronny ogród, w którym nasi pacjenci mogą spędzać wolny czas.

Prywatny ośrodek terapii i leczenia uzależnień Skrzydła Pomorskie

Dbamy także o dietę naszych pacjentów. Wszystkie posiłki przygotowujemy z najlepszych składników od lokalnych dostawców. Osoby uzależnione, które odbywają terapię w naszej placówce, mogą korzystać z jacuzzi oraz sauny. Na terenie ośrodka znajduje się także przestrzeń do gier zespołowych oraz boisko do siatkówki. W niedużej odległości zlokalizowana jest siłownia, basen oraz stadnina koni. Naszym pacjentom z Poznania regularnie organizujemy także spływy kajakowe oraz wycieczki rowerowe.  Dzięki temu pobyt w naszym ośrodku odwykowym odbywa się w przyjemnej atmosferze.

Jeśli szukasz miejsca, które przeprowadza kompleksowe leczenie uzależnień, Poznań to jedno z miast, którego mieszkańcy mogą zgłosić się do nas na terapię. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra ośrodka prowadząca leczenie uzależnień dla pacjentów z Poznania

Nasi pacjenci są pod stałą opieką wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów. Mają oni niezbędne certyfikaty, które świadczą o tym, że prowadzone przez nich leczenie jest skuteczne oraz w pełni profesjonalne. Nad zdrowiem oraz bezpieczeństwem pacjentów, którzy przebywają w naszym ośrodku, czuwa personel medyczny.

Skuteczna terapia alkoholowa Poznań

Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do osób uzależnionych od alkoholu. Walka z nałogiem wymaga cierpliwości i samozaparcia. Nasi pacjenci z Poznania mogą skorzystać z profesjonalnego leczenia alkoholizmu, które trwa co najmniej cztery tygodnie. Jeśli i Ty borykasz się z tą podstępną chorobą, która wyniszcza organizm, to zgłoś się do nas po pomoc. 

Proces trzeźwienia musi rozpocząć się odwykiem alkoholowym. Jest to czas, w którym organizm walczy z głodem i chęcią sięgnięcia po używkę. Dzięki temu, że odbędziesz go w odpowiednich warunkach, jakie zapewniamy w naszym ośrodku, masz pewność, że pod okiem terapeutów i personelu medycznego poradzisz sobie z nieprzyjemnymi dolegliwościami, które mu towarzyszą.

Terapia uzależnień Poznań

Leczenie narkomanii Poznań

Nasza oferta skierowana jest także od osób, które borykają się z problemem uzależnienia od narkotyków. To nałóg, który prowadzi do poważnego wyniszczenia całego organizmu, a jeśli nie zostanie przerwany, to także do śmierci. Prowadzona przez nas terapia daje pacjentom z Poznania szansę na normalne życie.

Profesjonalna terapia uzależnień — zapraszamy mieszkańców Poznania!

Nasz ośrodek specjalizuje się także w leczeniu hazardu. Jeśli czujesz, że nałóg zaczyna rządzić Twoim życiem i uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie, to znak, że potrzebujesz wsparcia. Hazard bardzo często wywołuje kolejne kłopoty, a także powoduje problemy w życiu rodzinnym i zawodowym. Nasi specjaliści pomogą skutecznie zwalczyć Twoje uzależnienie od hazardu.

Wykwalifikowany zespół terapeutów zajmuje się również niesieniem pomocy w walce z dopalaczami. Jest to kolejny bardzo groźny nałóg, który może spustoszyć organizm, a nawet doprowadzić do śmierci. Przerwij uzależnienie i daj sobie szansę na szczęśliwe życie, wolne od używek. Zgłoś się do nas, a dobierzemy odpowiednią metodę leczenia i pomożemy Ci wrócić do normalnego funkcjonowania na co dzień.

Ośrodek leczenia uzależnień dla pacjentów z Poznania

Skontaktuj się z nami – zadzwoń: