Ośrodek terapii uzależnień Skrzydła pomorskie

Borykając się z problemem uzależnienia lepiej nie decydować się na samodzielne leczenie, ponieważ często nie przynosi żadnych rezultatów. Lepiej zaufać profesjonalistom, którzy są w stanie pomóc każdemu, kto ma problem z nałogiem. 

Ośrodek terapii uzależnień – czym jest? 

Ośrodek terapii uzależnień „Skrzydła” to miejsce, gdzie każda osoba borykająca się z uzależnieniem oraz jej bliscy mogą liczyć na pomoc specjalistów. Terapia uzależnień dla mieszkańców Chojnic i innych miast województwa pomorskiego prowadzona jest przez profesjonalistów, którzy wiedzą jakie działania pozwalają na osiągnięcie najlepszych efektów. 

Ośrodek terapii uzależnień – dla kogo? 

Takie miejsce jest stworzone, by pomagać osobom borykającym się z uzależnieniem od narkotyków i hazardu. Na naszą pomoc mogą liczyć również osoby mające problem z alkoholizmem i seksoholizmem. Można zgłosić się z kim z rodziny lub partnerem, która jest osobą współuzależnioną. 

Na jaką terapię uzależnień można się zdecydować? 

Istnieje wiele możliwości. Można zdecydować się na przejście przez terapie grupową lub indywidualną. Dostępne są również terapie z partnerem, które również cieszą się dużą popularnością i są niewiarygodnie skuteczne.

Zachęcamy też do zapoznania się z informacjami o Naszym ośrodku

Udostępnij: