Prywatny ośrodek leczenia uzależnień „Skrzydła” zlokalizowany jest w pięknej okolicy i sercu Kaszub — miejscowości Rzepnica. Nasza oferta skierowana jest także do mieszkańców Kościerzyny, którzy zmagają się z różnymi nałogami i potrzebują pomocy w zmianie swojego życia na lepsze. Wykwalifikowana kadra oraz komfortowe warunki pobytu sprawiają, że pod czujnym okiem specjalistów nasi pacjenci skutecznie walczą ze swoimi uzależnieniami. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje wsparcia w wychodzeniu z nałogu, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Profesjonalna terapia uzależnień — Kościerzyna i okolice

Nasz ośrodek położony jest w malowniczej okolicy, w otoczeniu jezior i lasów. Bliskość przyrody sprzyja wyciszeniu oraz pomaga w walce o trzeźwość. Jest to miejsce stworzone z pasji oraz doświadczenia. W ośrodku zajmujemy się leczeniem różnego rodzaju uzależnień. Terapia odbywa się w komfortowych warunkach, jakie stworzyliśmy dla naszych pacjentów.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Skrzydła pomorskie

Nasz ośrodek to legalnie działająca placówka, która jest wpisana do oficjalnych rejestrów. Do dyspozycji pacjentów z Kościerzyny oddaliśmy wygodny i przestronny dom, w którym mogą czuć się w pełni swobodnie. Wolny czas mogą spędzać w pięknym ogrodzie, saunie lub jacuzzi. Zadbaliśmy o to, aby warunki panujące w naszym ośrodku sprzyjały walce z nałogami, a także minimalizowały tęsknotę za bliskimi. Naszym pacjentom serwujemy codziennie smaczne i odpowiednio zbilansowane posiłki przygotowywane z lokalnych składników.

Dbamy o to, aby czas wolny był kontynuacją leczenia. Organizujemy dla naszych pacjentów spływy kajakowe oraz wycieczki rowerowe po malowniczej okolicy. Na terenie ośrodka przygotowaliśmy także miejsce do gier zespołowych i boisko do siatkówki. Wszystko to, aby podopieczni mogli skutecznie walczyć ze swoimi nałogami.

Skuteczne leczenie alkoholizmu Kościerzyna – wybierz nasz ośrodek!

Alkoholizm to bez wątpienia jeden z najczęściej występujących nałogów. Choroba ta może rozwijać się przez długi czas, a uzależniony nie chce dopuścić do siebie myśli, że ma problem. Gdy wejdzie w ostatnią i najcięższą fazę uzależnienia, to samodzielne wyjście z choroby może być niemożliwe. To właśnie dlatego tak ważne jest wsparcie specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak postępować z pacjentami z nałogami.

W naszym ośrodku specjalizujemy się w leczeniu alkoholizmu. Jeśli nie kontrolujesz tego, ile pijesz oraz zdarza Ci się spożywać alkohol nieustannie przez dłuższy czas, to powinieneś skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Oferujemy kompleksowy detoks alkoholowy, który zminimalizuje skutki odstawienia używki oraz pomoże wytrwać w trzeźwości. Skuteczna terapia to podstawa walki z nałogiem. Jeśli chcesz żyć w trzeźwości i wyjść z choroby, jaką jest alkoholizm, Kościerzyna to jedna z wielu miejscowości w województwie pomorskim, której mieszkańcy mogą skorzystać z oferty naszego ośrodka.

Jak wygląda terapia z naszymi specjalistami?

Terapię prowadzimy w formach indywidualnych oraz grupowych spotkań. Odbywają się one od poniedziałku do soboty i trwają około siedem godzin dziennie. Podczas nich nad pacjentami czuwają wykwalifikowani terapeuci, lekarz psychiatra, lekarz pierwszego kontaktu oraz pielęgniarka. Dzięki temu cały proces odbywa się w bezpiecznych warunkach.

Wychodzenie z alkoholizmu to proces długotrwały, który wymaga samozaparcia oraz dużej motywacji. Pacjentom zmagającym się z tą podstępną chorobą zalecamy minimum czterotygodniowy pobyt. Po zakończonej terapii ogromne znaczenie ma także wsparcie otoczenia. Nieleczony alkoholizm bardzo często prowadzi do śmierci, dlatego tak ważne jest to, aby odpowiednio wcześnie rozpocząć terapię.

Pełna dyskrecja i profesjonalizm na każdym etapie leczenia uzależnień

Nasz zespół złożony jest wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów i terapeutów uzależnień, którzy mają duże doświadczenie w pracy z pacjentami. Innowacyjny program leczenia wdrażany w ośrodku powstał dzięki współpracy ze świetnymi specjalistami. Doskonale wiedzą, w jaki sposób postępować z uzależnionymi pacjentami i jak skutecznie poprowadzić terapię, aby dała ona oczekiwane rezultaty.

W naszym ośrodku zajmujemy się nie tylko leczeniem alkoholizmu. Oferujemy pomoc także osobom uzależnionym od narkotyków, leków, hazardu, dopalaczy czy seksu. W każdym przypadku stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, które pozwalają na skuteczne wyjście z nałogu. 

Z terapii mogą skorzystać także kierowcy, którzy stracili prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Podejmij współpracę z naszymi specjalistami, prowadzącymi terapie uzależnień dla pacjentów z Kościerzyny

Zadzwoń pod numer: