Prywatny ośrodek leczenia uzależnień „Skrzydła” oferuje specjalistyczną pomoc mieszkańcom Konina, którzy zmagają się z różnego rodzaju nałogami i potrzebują pomocy, aby z nich wyjść. Nasza placówka jest wpisana do oficjalnego rejestru tego rodzaju miejsc, a oferowane przez nas wsparcie pozwala na skuteczną walkę z uzależnieniem. Ośrodek położony jest w pięknym miejscy w sercu Kaszub pośród jezior i lasów. Bliskość przyrody pomaga w procesie walki z nałogiem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ośrodek uzależnień "Skrzydła" – jakie warunki terapii oferujemy?

Na naszych pacjentów czeka wygodny dom z pięknym dużym ogrodem. Podopieczni mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego miejsca do wypoczynku, a także jacuzzi oraz sauny. Komfort naszych pacjentów jest dla nas najważniejszy, dlatego każdego dnia przygotowujemy smaczne i zdrowe posiłki z regionalnych produktów.

Mieszkasz w Koninie i chcesz w końcu zerwać z nałogiem?

Podejmij walkę we współpracy z naszymi terapeutami!

Skontaktuj się z nami!

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień pomorskie

Kto prowadzi terapię uzależnień dla mieszkańców Konina w naszym ośrodku?

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani specjaliści oraz instruktorzy terapii uzależnień z odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem. Wiedzą w jaki sposób pracować z najtrudniejszymi przypadkami. Wszyscy członkowie zespołu mają certyfikaty Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii lub Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To osoby z odpowiednim wykształceniem oraz podejściem do pacjentów. Nad bezpieczeństwem i zdrowiem przebywających w naszym ośrodku czuwa lekarz oraz inni specjaliści z personelu medycznego.

Oferta ośrodka uzależnień "Skrzydła" – leczenie alkoholizmu

Oferujemy kompleksowe leczenie uzależnienia od alkoholu. Ta wyniszczająca choroba wpływa negatywnie na zdrowie, a bardzo często prowadzi także do śmierci. Jest to podstępne schorzenie, które rozwija się etapami. Bardzo ważne jest zatrzymanie się w momencie krytycznym, aby zapobiec rozwojowi fazy chronicznej. Jeśli czujesz, że nie panujesz nad częstotliwością i ilością spożywanego alkoholu, odczuwasz dotkliwe symptomy, gdy przestajesz pić lub Twoje życie jest podporządkowane spożywaniu alkoholu, to zgłoś się po pomoc do naszego ośrodka.

Odwyk alkoholowy

Odwyk to pierwszy krok do życia w trzeźwości. W jego ramach prowadzimy terapię indywidualną oraz grupową od poniedziałku do soboty przez siedem godzin dziennie. Przez cały ten czas nasi podopieczni z Konina pozostają pod okiem naszych specjalistów oraz lekarza, który czuwa nad bezpieczeństwem całego procesu. W  razie konieczności pacjenci otrzymują niezbędne leki oraz środki, które zmniejszają intensywność nieprzyjemnych dolegliwości związanych z trzeźwieniem.

Chcesz zapisać się na leczenie uzależnień?

Zadzwoń pod numer:

Leczenie narkomanii i hazardu – nasza propozycja dla mieszkańców Konina

Narkomania jest jednym z najcięższych uzależnień, prowadzące do całkowitego wyniszczenia organizmu. Podobnie ma się kwestia uzależnienia od dopalaczy, którego leczeniem także się zajmujemy.

W przypadku narkomanii w naszym ośrodku stosujemy krótką, czterotygodniową i bardzo intensywną terapię. Jest ona wstępem do leczenia ambulatoryjnego. 

Hazard to kolejny rodzaj uzależnienia, którym zajmujemy się w naszym ośrodku. Nieleczony może doprowadzić do całkowitej ruiny finansowej. 

Tak jak w przypadku narkomanii, hazard leczymy podczas czterotygodniowej intensywnej terapii. Po jej zakończeniu warto kontynuować konsultacje ze specjalistą, co pomoże całkowicie wygrać z nałogiem.

Specjalistyczna terapia uzależnień — kto z Konina może się na nią zgłosić?

Do naszego ośrodka mogą zgłosić się pacjenci z Konina, na co dzień zmagający się z różnego rodzaju uzależnieniami. Prowadzimy także terapię dla kierowców, którzy stracili uprawnienia do prowadzenia pojazdów ze względu na jazdę pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Jest ona realizowana zgodnie z sądowym nakazem.

Bez względu na rodzaj nałogu, korzystając z naszej pomocy, możesz całkowicie się z niego wyleczyć. Zapewniamy nie tylko komfortowe warunki, ale także pełną dyskrecję. W naszym ośrodku możesz czuć się bezpiecznie.

Jeśli szukasz miejsca, które przeprowadza profesjonalne leczenie uzależnień, Konin to jedno z miast, do którego mieszkańców skierowana jest nasza oferta. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną oraz skuteczną pomoc.