Uzależnienie to choroba, która bardzo szybko zaczyna negatywnie wpływać na codzienne życie nie tylko osoby zmagającej się z nałogiem, ale również na całe jej otoczenie. 

Pomimo tego, że z początku nie daje żadnych objawów, z czasem postępuje, doprowadzają do momentu pojawienia się poważnych problemów zdrowotnych, finansowych czy nawet zawodowych oraz rodzinnych. Dlatego też tak ważne jest szybkie rozpoznanie problemu i rozpoczęcie leczenia.

W naszym ośrodku uzależnień „Skrzydła” pacjenci z Katowic i okolic, otrzymają specjalistyczną pomoc i wsparcie w walce z nałogiem. Rozpoczęcie odwyku oraz terapii to pierwszy krok do wygrania walki z uzależnieniem.

Ośrodek terapii uzależnień dla mieszkańców Katowic

Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień specjalizuje się w leczeniu różnego typu nałogów. Osoby z Katowic, które zgłosiły się do nas na odwyk oraz terapię, mogą liczyć na kompleksową pomoc w rozwiązaniu ich problemu, a także nieograniczone wsparcie zespołu wyspecjalizowanych terapeutów.

Doświadczeni terapeuci oraz wykwalifikowana kadra medyczna prywatnego ośrodka „Skrzydła” zapewniają pomoc w leczeniu alkoholizmu, narkomanii i gier hazardowych w bezpiecznej i komfortowej atmosferze. Terapia uzależnień jest dedykowana wszystkim, którzy z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą samodzielnie wyjść z nałogu.

Specjalistyczny ośrodek leczenia uzależnień „Skrzydła” – oferta

Oferta naszego ośrodka terapii uzależnień jest skierowana do osób mieszkających w Katowicach i okolicy, którzy poszukują profesjonalnej pomocy w walce z nałogiem. Chcemy ułatwiać zmianę dotychczasowego życia na lepsze i szukanie innego sposobu na rozwiązanie problemów, które przyczyniły się do powstania uzależnienia.

Nasza kadra medyczna w ośrodku „Skrzydła”, proponuje odwyk, diagnostykę oraz terapię w zakresie uzależnienia od:

  • alkoholu,
  • narkotyków,
  • hazardu,
  • dopalaczy.

Mieszkasz w Katowicach i i chcesz zapisać się do naszego ośrodka na odwyk alkoholowy?

Zadzwoń:

Zespół psychoterapeutów prowadzi również terapię dla kierowców, którzy ze względu na prowadzenie pojazdu pod wpływem, zostali skierowani na leczenie na mocy wyroku sądu.

Pacjentom mieszkającym w Katowicach i uzależnionym od narkotyków, alkoholu oraz hazardu, proponujemy komfortowe zakwaterowanie w ośrodku z dostępem do terenów zielonych. Jednocześnie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak odwyk jest trudny, dlatego też zapewniam wsparcie i empatyczne podejście na każdy etapie tej skomplikowanej drogi.

Jak wygląda przygotowane przez nas leczenie uzależnienia od alkoholu, narkotyków i hazardu?

Pobyt w naszym ośrodku „Skrzydła” rozpoczyna się od odwyku. Pacjenci, którzy zmagają się z uzależnieniem od takich substancji jak alkohol, narkotyki czy dopalacze, poddawani są procesowi detoksykacji, aby całkowicie usunąć z organizmu wszystkie toksyny. Jest to niezbędny etap, przeprowadzany w celu otrzymania najbardziej wiarygodnych wyników badań diagnostycznych, stanowiących podstawę do ułożenia terapii i dobrania odpowiednich środków farmakologicznych.

Ze względu na złożony charakter każdego uzależnienia, niezależnie czy to od substancji psychoaktywnych, czy hazardu, nasi pacjenci są leczeni dwuetapowo. Jako specjaliści dbamy o to, aby osoby zmagające się z nałogiem z Katowic i okolic, uczestniczyły zarówno w terapii indywidualnej, jak i grupowej, prowadzonej przez wykwalifikowaną kadrę terapeutów oraz pacjentów, którym udało się wygrać z uzależnieniem.

Ze względu na lokalizację naszego ośrodka terapii i leczenia uzależnień „Skrzydła”, zachęcamy do uczestniczenia w różnego rodzaju aktywnościach fizycznych. Ruch ma pozytywny wpływ na pacjentów w terapii, umożliwiając im tym samym rozładowanie stresu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy w walce z nałogiem?

Leczenie alkoholizmu, narkomanii oraz uzależnienia od gier hazardowych w naszym ośrodku „Skrzydła” to szansa na nowe, lepsze życie. Obiekt znajduje się w niedalekiej odległości od jezior i lasów, dzięki czemu pacjenci z Katowic mogą swobodnie korzystać ze wszystkich walorów terenu i brać udział w licznych wycieczkach oraz aktywnościach fizycznych organizowanych w okolicy.

Prywatny ośrodek terapii i leczenia uzależnień Skrzydła Pomorskie

Wygodne pokoje, sala rekreacyjna oraz zdrowe i zbilansowane posiłki jakie podajemy w naszym ośrodku leczenia uzależnień, to jednak nie wszystkie wygody czekające na uczestników terapii. Do dyspozycji gości pozostawiamy również ogród, boisko do siatkówki oraz umożliwiamy korzystanie z sauny. Niedaleko ośrodka znajduje się również basen.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Katowic do rozpoczęcia terapii uzależnień w prywatnym ośrodku „Skrzydła”. Leczenie przebiega w przyjemnej, komfortowej i pełnej wzajemnego szacunku atmosferze.