Prywatny ośrodek leczenia uzależnień „Skrzydła” zlokalizowany w Rzepnicy, który świadczy pomoc także mieszkańcom Leszna oraz okolicznych miejscowości. Jest to miejsce stworzone z pasji do trzeźwego życia oraz skutecznej walki z nałogiem. Otaczamy opieką wszystkich pacjentów, którzy zgłaszają się do nas po pomoc, bez względu na to, z jakim uzależnieniem się zmagają.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień "Skrzydła" — dla mieszkańców Leszna

Ośrodek „Skrzydła” to komfortowe miejsce przygotowane z myślą o naszych pacjentach z Leszna. Mają oni do dyspozycji przestronny dom z pięknym ogrodem. W pobliżu znajdują się lasy oraz jeziora, a takie otoczenie sprzyja wychodzeniu z nałogu. 

Pacjenci przebywający w ośrodku mają do swojej dyspozycji także jacuzzi oraz saunę. Dbamy o to, aby czas wolny był zorganizowany w odpowiedni sposób. Jest on także częścią terapii. Nasi podopieczni z Leszna mogą korzystać z miejsca do gier zespołowych oraz boiska do siatkówki. Wspólne spędzanie czasu z innymi pacjentami borykającymi się z podobnymi problemami sprawia, że łatwiej znieść rozłąkę z najbliższymi.

Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia, a także zostaliśmy wpisani do rejestru placówek medycznych jako ośrodek odwykowy.

Profesjonalne i skuteczne leczenie uzależnień

Skuteczne leczenie uzależnień jest możliwe dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze złożonej ze specjalistów i terapeutów. Ich kwalifikacje są udokumentowane certyfikatami Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii lub Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wspólnie opracowaliśmy skuteczny program walki z nałogami, który wdrażamy każdego dnia.

Nad bezpieczeństwem naszych pacjentów czuwa także personel medyczny. Współpracujemy z lekarzem pierwszego kontaktu, psychiatrą oraz wykwalifikowaną pielęgniarką

Na każdym kroku dbamy o zdrowie naszych podopiecznych oraz o to, aby ich odwyk przebiegał w bezpiecznych warunkach.

Mieszkasz w Lesznie i chcesz skorzystać z naszej terapii uzależnień?

Zadzwoń:

Kompleksowe leczenie alkoholizmu u pacjentów z Leszna

Nasz ośrodek specjalizuje się przede wszystkim w skutecznym leczeniu alkoholizmu. Ta choroba działa wyniszczająco na cały organizm, siejąc w nim ogromne spustoszenie. Po przekroczeniu przez uzależnionego krytycznej fazy samodzielne wyjście z nałogu może być niemożliwe. Jeśli uważasz, że Ty lub ktoś z Twojego otoczenia ma problem z tą używką, to zgłoś się do nas po pomoc. Rozpoczęcie odpowiedniego leczenia ma kluczowe znaczenie w walce z uzależnieniem. Tylko opieka doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów pomoże Ci żyć w trzeźwości.

Leczenie alkoholizmu Leszno

Wybierz nasz 4-tygodniowy odwyk alkoholowy

Odwyk, który przeprowadzamy w ośrodku, pozwala skutecznie zniwelować głód alkoholowy oraz nieprzyjemne dolegliwości związane z odstawieniem. Jest to pierwszy krok do tego, abyś mógł zmienić swoje życie. 

Leczenie alkoholizmu jest długim procesem, dlatego zalecamy naszym pacjentom z Leszna minimum 4-tygodniowy pobyt. Jeśli tego potrzebujesz, to możesz zostać u nas dłużej.

Wszystkim pacjentom zapewniamy także odpowiednie wsparcie po zakończeniu procesu leczenia.

Poznaj innowacyjną terapię uzależnień przygotowaną przez specjalistów współpracujących z mieszkańcami Leszna

W naszym ośrodku specjalizujemy się także w leczeniu uzależnienia od narkotyków oraz leków. Lista środków odurzających, od których uzależnieni są zgłaszający się pacjenci jest naprawdę długa. Jeśli czujesz, że nie panujesz nad nałogiem i nie możesz samodzielnie poradzić sobie z chęcią sięgania po używkę, to najlepszy moment na skorzystanie z naszej pomocy.

Każdy pacjent z Leszna, który chce zostać przyjęty naszego ośrodka, przechodzi dokładne badania, na podstawie których dobieramy odpowiednią terapię uzależnień. Już po jej zakończeniu nasi podopieczni mogą liczyć na dalsze wsparcie, które pozwala na powrót do normalnego życia i funkcjonowania.

Daj sobie pomóc — skorzystaj z oferty ośrodka leczenia uzależnień "Skrzydła"!

Specjalizujemy się także w leczeniu uzależnienia od hazardu. Nałóg ten może w krótkim czasie doprowadzić do znaczącego pogorszenia sytuacji materialnej, a także wpadnięcia w spiralę zadłużenia. Problem ten może dotknąć każdego, bez względu na status społeczny. Pomoc naszych terapeutów pomoże Ci walczyć z uzależnieniem i na nowo cieszyć się życiem.

Możesz zgłosić się do nas także wtedy, gdy jesteś seksoholikiem i nie potrafisz poradzić sobie z tym problemem. Jest to poważne zaburzenie behawioralne, które odbija się negatywnie na relacjach z innymi osobami.

W naszym ośrodku zajmujemy się także leczeniem uzależnienia od dopalaczy, a także terapią dla kierowców. Jest ona skierowana do osób, które straciły prawo jazdy i sąd skierował je na odbycie przymusowej terapii.

Ośrodek terapii uzależnień Skrzydła pomorskie